Yaşam

CZN Burak’ın “beni dolandırdığını” söylediği babası konuştu: Annesinin genlerini almış

Sosyal medya hesabında yayınladığı yemek görüntüleriyle adından söz ettiren CZN Burak lakaplı Burak Özdemir, geçtiğimiz günlerde babası İsmail Özdemir tarafından dolandırıldığından şikayetçi olmuştu. Baba ise oğlunun tezini reddederek tepki gösterdi.

“DEPREM BÖLGESİNDE REKLAM İÇİN YARDIMCI OLDU”

İddiaların ardından Kanal D habere konuşan baba İsmail Özdemir, oğlu ve eski sevgilisini kınadı. Dolandırıcılık iddiasını net bir şekilde reddeden baba, “Dolandırıcılıkla alakası yok… Deprem bölgesindeki yardımları hep reklam olsun diye yaptı, canı gönülden yapmadı. Annesinin genini alıp babaya düşman ediyor. Sosyal medyasını da sağladım, 2 yıl öncesine kadar Burak diye bir şey yoktu.”

Babasıyla tüm ilişkilerini kopardı.

CZN Burak, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, babası tarafından dolandırıldığını ve adının geçtiği restoranlarla tüm bağlarını kopardığını söyledi. Yurt dışında çeşitli yerlerde yer bulan CZN Burak, garajında ​​son model arabaları satarak İstanbul’daki ilk yerini açacağını söyledi.

ANNESİ RÜŞVETTEN HAPİS ALIYOR

Burak Özdemir’in annesi Didem Bozbura da rüşvet aldığı iddiasıyla İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde yargılandı. Bozbura, ‘gasp’ (kamu görevinde yalan, hile) suçlamasıyla yargılandığı davada 2 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu