Haber

İhanet videosu sosyal medyada paylaşılan Bilal Hancı ile Esin Çepni boşandı

Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile kurduğu Başlar adlı Youtube kanalıyla tanınan Bilal Hancı, eşi Esin Çepni’yi aldatırken o anın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Olayın ardından her iki taraf da bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurdu.

“Saatlerdir yatakta felç olmuş gibiyim.”

Eşinin kendisini aldattığı görüntüleri yayınlayan Çepni” Vücudum o kadar küçüldü ki kalbim içeride eziliyor. Bir damla bile uyuyamadım. Hiçbir şey bilmememize rağmen. Ben halka açık bir ihanetin karşılığında sessizce acı çekecek kadar asil değilim. İstersen beni yargıla. Saatlerce yatakta 20-30 saniyelik görüntüleri felç olmuş gibi izliyorum. O kadar aşağılık bir hal aldı ki, insanlar bırakın gizlice bir şeyler yapmak şöyle dursun, göz önünde ağızdan ağıza müzik söylüyorlar. Bir yanda evli bir adamın bardaki kızı, diğer yanda süreci henüz tamamlanmamış eşim. “Bana ne yapmam gerektiğini söyle…” dedi. Daha sonra ağladığı bir videoyu paylaşan Esin Çepni, “Fiziksel ve ruhsal olarak güzel değilim. Biraz dinleneceğim” dedi.Notunu düşürdü.

Esin Çepni bugün yaptığı açıklamayla resmen boşandıklarını duyurdu.

“Bana açıklama göndermeyin”

Resmi olarak boşandıklarını açıklayan Esin Çepni, “Bilal Hancı ile evliliğim resmen sona erdi. Lütfen bana başka yerlerden, bilmediğim vahiyler göndermeyin. Herkes kendine yakışanı yaşasın.”şeklinde yazdı.

karkamisajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu