Haber

Mükremin Gezgininden Viral Otobüs Düzenlemesine Hapishanede Tutulan TikTok Olgusu: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Sevgilisiyle Avrupa tatiline çıktığı gün aldatıldığını öğrenen kadının intikamından, burs için fotoğraf çektirmesi gerektiğine babasını ikna eden kullanıcıya kadar. İşte bu haftanın en önemli TikTok etkinlikleri.

1- Bir TikTok kullanıcısı, annesinin üniversiteye kayıt olduğu gün çektiği bir görüntüyü takipçileriyle paylaştı.

?

2- ‘O’ müziğin her koşulda dinleneceğini söyleyen TikTok kullanıcılarının performansı, oyunculara taş gibi çıktı.

?

3- Sevgilisiyle Avrupa tatiline çıkmadan önceki gün aldatıldığını öğrenen kadın, binlerce dolar kaybetmek istemediği için tatilini iptal etmedi ve aldattığı sevgilisiyle Avrupa turnesine çıktı. 9 hafta boyunca onun üzerinde.

?

4- Burs için fotoğraf çektirmemiz gerektiğini söyleyerek babasını ikna eden ve anne ve babasının öldüğünü söyleyen kullanıcının görüntüsü çok konuşuldu.

?

5- Hamilelik senaryosuyla çektiği görüntüleri TikTok’ta paylaşan fenomen Mükremin Gezgin, cezaevine girdiğinizi bu sahnelerle anlattı.

?

6- Otobüste önünde oturan kıza aşık olduğunu düşünen, tanışmak isteyen ve kızı takip ederken o anları yakalayan kullanıcının görüntüsü çok konuşuldu.

?

7- TikTok’ta bir kullanıcı, ilkokul aşkıyla yıllar önceki sınıflarına döndükleri videoyu paylaştı.

?

8- TikTok’ta paylaşım yapan genç, Marmaray’da karşılaştığı bir sahneyi paylaştı. O video ona ‘İstanbul’un özeti’ dedirtti.

?

9- Düğün fotoğrafçısının paylaştığı görselde BİM’de tanışıp evlenen çiftin düğün fotoğrafları da BİM’de çekilmiş.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu